V četrtek, 7. 2. 2019, smo imeli na šoli v čast kulturnemu prazniku proslavo, katere »rdeča nit« je bila Prešernova Lepa Vida, ki so jo uprizorili učenci razredne stopnje, predstavitev pa so popestrili gojenci glasbene šole in plesalke flamenka ter pevski zbor. Na koncu se je Lepi Vidi pridružila še Urška, ki jo je napisala v prozi, posodobila in predstavila učenka Ema Batagelj.

Prireditev je zaključil še raper Zlatko, ki smo ga čakali kar nekaj mesecev in je bil naša nagrada za prvo mesto v nagradni zbiralni akciji »Ni debate, v Gorenje Surovino dajte stare aparate«. S svojimi aktualnimi besedili, nas je opomnil na marsikaj, tako da lahko mirno rečemo, da smo  uživali ob njegovem nastopu, ki je prehitro minil.

Zapisala: Sabina Ozmec

[slideshow id=25]