V intervjuju boste izvedeli, kako se je David sam odločil narediti plakat o tem, koliko je primerno v dnevu zaužiti sladkorja in koliko je sladkorja v eni sladkariji.

KAKO SI PRIŠEL NA IDEJO, DA NAREDIŠ PLAKAT IN PREDSTAVIŠ UGOTOVITVE NA PLAKATU?

V šoli smo se učili, da sladkor ni zdrav in sem nato začel raziskovati, koliko je sladkorja v eni sladkariji.

KATERO SLADKARIJO IMAŠ NAJRAJE?

Najraje imam bombone Haribo.

KDO TI JE POMAGAL PRI IZDELAVI PREDSTAVITVE?

Pomagala mi je mami.

KAJ SI SE PRI TEM NAUČIL?

Naučil sem se, da moramo vedno pogledati, koliko je sladkorja v sladkarijah in paziti, kaj pojemo.

KOLIKO ČASA SI PORABIL ZA PRIPRAVO PREDSTAVITVE?

Izdeloval sem ga 3 dni.

SLIŠALA SEM ,DA SI NA RAZREDNIH URAH NEKATERIH ODDELČNIH SKUPNOSTI UGOTOVITVE PREDSTAVIL. KAKO SI SE POČUTIL IN KAKŠNI SO BILI ODZIVI UČENCEV?

Počutil sem se dobro. Bilo mi je všeč, da so me sošolci in drugi učenci poslušali.

S ČIM SE UKVARJAŠ V PROSTEM ČASU?

Rad pojem v pevskem zboru, gledam risanke, sestavljam lego kocke, občasno berem.

Hvala  da si vzel čas za intervju in v prihodnje pričakujemo še kakšno raziskavo.

Vita Brecelj, 9.a